Сертифікати

Якість понад усеКабельно-провідникова продукція, що випускається компанією "Nivit" має величезний попит на різноманітних підприємствах: від будівельного комплексу, енергетичної промисловості до місць з виробництва побутових приладів.

Завдяки високій якості і сертифікації ми завоювали довіру споживачів, які гарантують повну безпеку і відповідність всім існуючим нормам.

Вся продукція «Нівіт» має сертифікати відповідності та пожежної безпеки.
А це значить що електротехнічні вироби безпечні за такими критеріями як здоров'я людей і охорона навколишнього природного середовища.
Нашими головними завданнями завжди були і будуть задоволені споживачі і замовники.

Величезний досвід роботи співробітників дозволив створити безперебійно працюють виробничі потужності, а також виробити схему підходу до створення преміум-виробів.

Ми також створюємо максимально комфортні умови співпраці і завжди орієнтуємося на успіх.

Аудитори ще відзначили високий рівень інженерно-технічного та управлінського персоналу, відповідальність і участь керівництва підприємства в управлінні системою менеджменту якості підприємства.
Вище керівництво компанії «Нівіт» демонструє свої зобов'язання і надає всі необхідні ресурси і повноваження для результативного функціонування, поліпшення і розвитку системи менеджменту якості, вдосконалення технологічних процесів, модернізації виробництва і забезпечення високого рівня культури виробництва.


Наша компанія «Нівіт» постійно впроваджує новітні технології, оновлюється і модернізує обладнання, підвищуючи тим самим конкурентоспроможність продукції, за рахунок поліпшення якості та зниження собівартості.

 В рамках співпраці ми пропонуємо:

  • Ексклюзивні ціни на нашу продукцію і продукцію наших партнерів;
  • Допомога в організації та веденні бізнесу;
  • Стабильні партнерські відносини;
  • Успішний досвід роботи і розвитку в Україні.