Про компанію

Про компанію

о компании Нивит

ТОВ «Компанія «Нівіт» успішно працює на ринку кабельно-провідникової продукції з 1992 року. За цей час сформувалися пріоритетні напрямки та основні принципи роботи, засновані на розвитку міцних і довготривалих партнерських відносин із замовником.

Розвиток виробництва кабельно-провідникової продукції дозволило компанії стати одним з лідерів цієї сфери. Колектив "НІВІТ" докладає максимум зусиль для утримання репутації професійних і надійних партнерів. Успіх наших Клієнтів - це головна мета діяльності Компанії та основа високої ділової репутації.

Діяльність компанії з самого початку відрізнялася якісним сервісом і досить широким асортиментом продукції власного виробництва. Керівництво компанії «Нівіт» відпрацювало максимально мобільну схему постачання якісним обладнанням за оптимальними цінами, завдяки чому, продукція компанії добре відома не тільки в нашому регіоні, а й у всій Україні.

Проводячи постійні моніторинги споживчого ринку, компанія регулярно поповнює асортиментну лінійку кабельно-провідникової продукції, прагнучи пропонувати покупцям сучасну і високоефективну продукцію.

У комплексі з налагодженою системою логістики товарно-транспортних потоків ми виконуємо поставки продукції в найкоротші терміни з максимальним задоволенням потреб клієнтів.

Концепція розвитку компанії Нівіт побудована на ретельному контролі якості продукції на всіх етапах. Якість  невід'ємна складова конкурентоспроможності, воно є необхідною умовою фінансової стабільності будь-якого підприємства. Контроль якості та випробування продукції здійснює власна сертифікована і акредитована лабораторія, оснащена сучасним обладнанням, що підтверджено сертифікатами УкрСЕПРО.

Сучасні умови роботи потребують удосконалення матеріально-технічної бази, розробки і впровадження нових систем роботи, модернізації виробничих процесів. Компанія «Нівіт» має великий технічний і творчий потенціал для перспективного розвитку та ефективної діяльності підприємства, тому в найближчих планах – значне поповнення асортименту продукції та розширення географії діяльності.

Переваги

  • Висока якість продукції;
  • Кращі ціни;
  • Широкий асортимент;
  • Професійний підхід;
  • Ефективна логістика.