E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Кабельно-провідникова продукціяСветотехнічна продукціяЕлектротехнічна продукціяЗасоби захистуСистеми обліку електроенергіїКонтрольно-вимірювальні прилади

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Електропродукція. Весь спектр електромонтажних робіт. Нівіт.
Електромонтажні, пуско-налагоджувальні роботи (монтаж, пусконаладка). Вінниця, Україна.
Об'єкти
Скачати прайс-лист на кабельно-провідникову, Світлотехнічну, електротехнічну продукцію. Вінниця.
Постачання кабельно-провідникової і електротехнічної продукції по всій Україні.
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, трансформатори, кнопки, пости, рубильники. Вінниця.
Струмовимірні кліщі, штанги. Рукавички гумові, галоші, чоботи, доріжки діелектричні. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Світлотехнічна продукція

ТОВ «Компанія «Нівіт» - один з найбільших постачальників світлотехнічної продукції в Україні. Як партнер та офіційний представник багатьох відомих фірм-виробників світлотехніки, пропонує високоякісну продукцію за лояльними цінами. Аналізуючи споживчий попит, постійно відслідковуючи зміни ринку світлотехнічної продукції, ми пропонуємо різноманітний асортимент сучасного устаткування з відмінними експлуатаційними характеристиками. Великий складський запас і можливість доставки продукції на замовлення здатні задовольнити будь-які вимоги замовників. Якість і безпека світлотехнічного устаткування відповідають високим вимогам ДСТ та ІSO 9001. Вся продукція сертифікована для продажу та експлуатації в Україні.

Світлотехнічна продукція представлена світильниками різних параметрів і призначення. Всі світильники виготовлені з якісних і екологічно чистих матеріалів, мають тривалий термін експлуатації. У наявності моделі з електромагнітними та електронними пускорегулюючими апаратами. До всіх типів світильників пропонуються до реалізації лампи (галогенні, розжарювання, ртутні, люмінесцентні, натрієві та ін.).Світильники люмінесцентні

Люмінесцентні світильники ідеально підходять для внутрішнього освітлення адміністративно-господарських, житлових, навчальних та офісних приміщень. Завдяки підвищеному ККД, низькій чутливості до стрибків напруги, високій світловіддачі і досить великому терміну служби люмінесцентних ламп, ці світильники користуються попитом. Дизайнерські і конструктивні рішення представлених моделей дозволяють люмінесцентним світильникам відмінно вписуватися в будь-який інтер'єр. В асортименті вбудовувані, накладні, аварійні люмінесцентні світильники.

Світильники люмінесцентні, з лампою розжарювання, вологозахищені, вуличні. Вінниця, Україна.
Світильники вбудовувані
призначені для внутрішнього освітлення приміщень. Можуть встановлюватися у підвісні стелі. Відрізняються високою ефективністю оптичної системи і рівномірністю світлорозподілу. Досить просто монтуються. В залежності від розподілу світлового потоку пропонуємо точкові світильники, растрові, непрямого світла і з призматичним розсіювачем.

Світильники накладні використовуються для внутрішнього освітлення приміщень різного призначення.

Конструктивні особливості дозволяють забезпечувати високу якість освітлення з мінімальною кількістю світильників. В залежності від розподілу світлового потоку в наявності різні моделі: компактні світильники, модульні, непрямого світла, растрові, з розсіювачем.

Світильники аварійні призначені для аварійного підсвічування приміщень, вказівки шляхів евакуації, інформаційних табличок. Можуть працювати постійно або тільки при підключенні живлення. Управління здійснюється за допомогою комп'ютера або системи самотестування. Ми реалізуємо аварійні світильники різних типів кріплення: накладні, внутрішні, стінові, стельові та ін. Всі світильники виготовлені з ударостійких матеріалів.Світильники з лампою розжарювання

Світильники з лампою розжарювання: бра, торшери, люстри, настільні світильники.

Даний тип світильників відрізняється невисокою вартістю і можливістю використання, як звичайних ламп розжарювання, так і галогенових ламп розжарювання. В асортименті світильники відкритого і закритого (можливе використання у вологих приміщеннях) типів, різних варіантів кріплення: бра, торшери, люстри, настільні світильники.

Палітра кольорів корпусів та оригінальні дизайнерські рішення дозволять не просто освітити інтер'єр, але і вдало його доповнити.Світильники вологозахищені

Світильники вологозахищені
Призначені для використання в приміщеннях з підвищеною вологістю. Встановлюються на відкритих ділянках стін і стель. Герметична конструкція вологозахищених світильників, керамічні патрони і термостійкий плафон надійно оберігають світильник від вологи та ушкоджень. Ефективно працюють у курних умовах виробничих приміщень. Компактні розміри та елегантний дизайн дозволяють використовувати вологозахищені світильники, як у виробничих, так і громадських приміщеннях. В асортименті круглі, овальні, вуличні вологозахищені світильники, а також оригінальні світильники для саун і бань. Усі моделі прості в монтажі і не вимагають додаткових пристосувань.Світильники вуличні

Для освітлення вулиць, доріг, площ, транспортних тунелів, автостоянок, будівельних майданчиків і т.ін. пропонуємо металогалогенові, люмінесцентні світильники, паркові світильники і прожектори. Всі моделі виготовлені з ударостійких матеріалів, захищені від вологи і корозії. Оригінальні вуличні світильники не тільки освітять територію, але й ефектно прикрасять її. Ми пропонуємо вуличні світильники різних стилів, способів кріплення (консольні, торшерні, підвісні) і потужності.

Світильники вуличні: Металогалогенові, люмінесцентні світильники, паркові світильники і Прожектори

Металогалогенові світильники відрізняються невеликими розмірами, відмінною передачею кольору і світловіддачею. Металогалогенова лампа досягає своєї максимальної яскравості протягом 5-10 хвилин. Повторне включення світильника можливе через 10-15 хвилин.

Металогалогенові світильники застосовуються в основному для підсвічування будинків, рекламних щитів, торговельних вітрин і т.ін.

Прожектори вузьконаправленого і заливаючого світла

Асортимент паркових світильників представлений великим різноманіттям оптичних елементів і джерел освітлення.

Форми, розміри і кольорова палітра пропонованих паркових світильників дозволяє ефектно комбінувати їх з архітектурними елементами будинків і садово-паркових насаджень.

Прожектори використовуються для освітлення великого відкритого простору, підсвічування фасадів будинків, архітектурних і спортивних споруд, рекламних щитів, вітрин. У нашому асортименті - прожектори вузьконаправленого заливаючого світла.

Отримати докладну інформацію про асортимент світлотехнічної продукції можна в нашому офісі.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.