E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Кабельно-провідникова продукціяСветотехнічна продукціяЕлектротехнічна продукціяЗасоби захистуСистеми обліку електроенергіїКонтрольно-вимірювальні прилади

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Електропродукція. Весь спектр електромонтажних робіт. Нівіт.
Кабельно-провідникова, світлотехнічна, електротехнічна продукція. Нівіт, Вінниця, Україна.
Електромонтажні, пуско-налагоджувальні роботи (монтаж, пусконаладка). Вінниця, Україна.
Об'єкти
Скачати прайс-лист на кабельно-провідникову, Світлотехнічну, електротехнічну продукцію. Вінниця.
Постачання кабельно-провідникової і електротехнічної продукції по всій Україні.
ТОВ Нивит. Україна, м. Вінниця, 21001, вул. Островського, 61, к.5
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Світильники люмінесцентні, з лампою розжарювання, вологозахищені, вуличні. Вінниця, Україна.
Контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, трансформатори, кнопки, пости, рубильники. Вінниця.
Струмовимірні кліщі, штанги. Рукавички гумові, галоші, чоботи, доріжки діелектричні. Вінниця.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Системи обліку електроенергії

ТОВ «Компанія «Нівіт» пропонує до реалізації системи обліку електроенергії, призначені для комерційного обліку витрат електричної енергії, обробки і збереження отриманої інформації. Асортимент систем обліку електроенергії представлений лічильниками електроенергії.

Лічильники електричної енергії стаціонарні - це електровимірювальні прилади індукційної системи, що служать для обліку активної і реактивної енергії змінного струму в однофазних і трифазних мережах 220/380В з номінальною частотою 50 Гц. Лічильники є первинним рівнем систем автоматизованого збору та обробки інформації про енергоспоживання. В залежності від виду енергії, що обліковується бувають лічильники активної енергії і лічильники реактивної енергії. В залежності від напруги мережі - однофазні 220В, трифазні 380В, через безпосередню напругу, через трансформатори струму або напруги (для 380В). За тарифними зонами поділяються на лічильники однотарифні, багатотарифні.

Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.

До кожного лічильника додається паспорт, де зазначені технічні характеристики, приведені схеми підключення в різних ланцюгах і т.ін. Всі лічильники сертифіковані за показниками електробезпеки. Технічні та експлуатаційні характеристики лічильників відповідають вимогам ДСТУ та ІSO 9001.

ТОВ «Компанія «Нівіт» пропонує в широкому асортименті:

 • лічильники електронні (одно- і трифазні);
 • лічильники індукційні (одно- і трифазні);
 • лічильники постійного струму.

Лічильники електронні - сучасні прилади обліку витрат електричної енергії, призначені для обліку активної і реактивної енергії в одно- або трифазних мережах змінного струму. «Нівіт» пропонує електронні лічильники однотарифні і багатотарифні.

Переваги електронних лічильників:

 • високий клас точності;
 • багатотарифність;
 • можливість обліку різних видів енергії одним приладом;
 • можливість вимірів показників кількості і якості енергії та потужності;
 • можливість фіксації несанкціонованого доступу і випадків розкрадання електроенергії;
 • можливість створення сучасних АСКОЕ;
 • можливість дистанційного знімання показників за різними цифровими інтерфейсами;
 • можливість тривалого збереження даних обліку і доступу до них.

Лічильники електронні однофазні однотарифні представлені моделями: СЭО-1Д.01.0, СЭО-1.09.302, СЭО-1.09.402, СЭО-1.09.502, СЭО-1.12.101, СЭО-1.12.201, СЭО-1.12.302, СЭО-1.12.402, СЭО-1.12.502 та ін. Призначені для технічного або комерційного обліку активної електричної енергії змінного струму частотою 50Гц в двопровідних мережах.

Лічильники електронні однофазні багатотарифні: ЦЭ 2726, ЦЭ 6827, СОЕ-5033, СОЕ-5033, СОЕ-5033Н, СОЕ-5033М, СОЕ-5033МН та ін. Забезпечують багатотарифний облік активної електричної енергії в двопровідних мережах змінного струму частотою 50 Гц. Лічильники реєструють і зберігають значення спожитої електроенергії за тарифними зонами на початок кожного місяця, всього, з перевищенням ліміту потужності, з можливістю наступного перегляду на Рк-індикаторі. Використовуються автономно або в АСКОЕ.

Лічильники електронні трифазні однотарифні: ПСЧ-3А.05.2, ПСЧ-4А.05.2, ПСЧ-3Р.05.2, ПСЧ-4Р.05.2, ПСЧ-3АР.05.2, ПСЧ-4АР.05.2 здійснюють облік активної і реактивної електроенергії в трифазних три - і чотирипровідних мережах змінного струму частотою 50Гц. Використовуються автономно або в складі АСКОЕ.

Лічильники електронні трифазні активно/реактивні багатотарифні: ПСЧ-3ТА.00.2, ПСЧ-4ТА(К).04.2, ПСЧ-3ТА(К).03.2, ПСЧ-3ТА.04.1, ЦЭ 2727, ЦЭ6804, ЦЭ6812 та ін. Здійснюють облік активної електричної енергії в трифазних трипровідних і чотирипровідних мережах змінного струму частотою 50 Гц. Використовуються автономно або в складі АСКОЕ.

Лічильники індукційні трифазні представлені моделями: СА4-ИТ2, СА4-И678, СА4У-И678, СА4-И672М, СА4У-И672М, СА3-И670М, СА3У-И670М, СА3-И677, СР4-И673М, СР4У-И673М и СР4-И679. Призначені для обліку активної енергії змінного струму в три - і чотирипровідних мережах змінного струму з номінальною частотою 50 Гц, а за особливим замовленням - 60 Гц. Лічильники виготовлені з високоякісних матеріалів і мають усі необхідні сертифікати.

Індукційні лічильники відрізняються:

• довговічністю і простотою в експлуатації;
• технологічним запасом за класом точності;
• малим власним енергоспоживанням;
• можливістю захисту від розкрадання електроенергії (наявність стопору зворотного ходу);
• стійкістю до кліматичних та механічних впливів;
• надійним контактом при підключенні до мережі;
• стабільністю показань лічильника.

Лічильники постійного струму СКВТ-Ф610, СКВТ-Д621 призначені для обліку електричної енергії в режимі споживання (прямому) або в режимах споживання і повернення (прямому і реверсному) на електрорухомому складі залізниць і міського транспорту, на тягових підстанціях та інших об'єктах.

Електронні лічильники постійного струму СА-Ф 606 і СВ-Ф 609 призначені для обліку амперів- і вольт-годин в ланцюгах постійного струму при контролі технологічних процесів електролізних цехів підприємств кольорової металургії.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.