E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Кабельно-провідникова продукціяСветотехнічна продукціяЕлектротехнічна продукціяЗасоби захистуСистеми обліку електроенергіїКонтрольно-вимірювальні прилади

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Об'єкти
Постачання кабельно-провідникової і електротехнічної продукції по всій Україні.
ТОВ Нивит. Україна, м. Вінниця, 21001, вул. Островського, 61, к.5
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Продукція

ТОВ «Компанія «Нівіт» спеціалізується на комплексних оптово-роздрібних поставках кабельно-провідникової, світлотехнічної, електротехнічної та ін. продукції. Налагоджені партнерські відносини з відомими виробниками дозволяють пропонувати різноманітний асортимент продукції при наявності великого складського запасу. Як офіційний представник ТОВ «Промфактор» (український виробник низьковольтної електротехнічної продукції), компанії «Е-НЕКСТ Україна» (польський виробник низьковольтної електротехнічної продукції), компанії «Електрум» (освітлювальне устаткування), компанії «Електромакс» (національний виробник електрофурнітури та ін.) «Нівіт» реалізує продукцію високої якості за оптимальними цінами, гарантуючи при цьому безпечну і безперебійну роботу.

Комерційний відділ компанії активно працює над розширенням асортименту продукції, постійно поповнюючи та оптимізуючи його із врахуванням моніторингів споживчого ринку. На сьогоднішній день «Нівіт» здійснює поставки більше 10 000 найменувань кабельно-провідникової, світлотехнічної, електротехнічної та ін. продукції вітчизняних і закордонних заводів-виробників, забезпечує монтаж, пусконаладку та сервісне обслуговування.

Кабельно-провідникова, світлотехнічна, електротехнічна продукція. Нівіт, Вінниця, Україна.

ТОВ «Компанія «Нівіт» пропонує до реалізації:

Виробничі потужності компанії дозволяють виготовляти більше 200 найменувань кабельно-провідникової продукції. «Нівіт» пропонує кабелі силові, встановлювальні, контрольні, радіочастотні, телефонні, монтажні та встановлювальні проводи, шнури зв'язку і з’єднувальні. Асортимент представлений наступними марками: АВВГ-П, АВВГ, ВВГ-П, ВВГ, АВВТ, АПВ, АППВ, ПВ, ППВ та ін. Активно освоюється виробництво марок ПВЗ, ШВВП, ПВС. Крім того, компанія реалізує кабельно-провідникову продукцію з макророзмірами зрізів більше 16мм2 виробництва заводів України та Росії.

Як один з найбільших постачальників світлотехнічної продукції ТОВ «Компанія «Нівіт» пропонує різноманітний асортимент сучасного устаткування з відмінними експлуатаційними характеристиками. Світлотехнічна продукція представлена світильниками різних параметрів і призначення: світильники люмінесцентні, світильники з лампою розжарювання, світильники вологозахищені, світильники вуличні. В наявності моделі з електромагнітними та електронними пускорегулюючими апаратами. Номенклатура товару включає і лампи (галогенні, накалювання, ртутні, люмінесцентні, натрієві та ін.) до всіх типів світильників.

Компанія здійснює постачання низьковольтної електротехнічної апаратури, що забезпечує розподіл електроенергії, управління електроприводами і т.ін. В асортименті представлені контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, рубильники, ящики розриву, трансформатори, кнопки і пости. Вся продукція надійна в експлуатації і електробезпечна. Власна лабораторія здійснює контроль якості і проводить випробування електротехнічної апаратури на спеціальному устаткуванні.

Проведення електромонтажних робіт неприпустимо без спеціальних засобів захисту. «Нівіт» пропонує до реалізації широкий асортимент основних і додаткових засобів захисту від ураження електричним струмом для роботи в електроустановках напругою від 1кВ до 35кВ.

Для здійснення комерційного обліку витрат електричної енергії «Нівіт» поставляє системи обліку електроенергії: лічильники електронні (одно- і трифазні), лічильники індукційні (одно- і трифазні), лічильники постійного струму. Асортимент представлений різними моделями, сертифікованими за показниками електробезпеки, з відмінними технічними та експлуатаційними характеристиками.

Асортимент контрольно-вимірювальних приладів представлений амперметрами, вольтметрами, мегаомметрами, вимірювальними перетворювачами змінного струму і напруги, приладами контактними, самописами, регуляторами напруги. Пропонована продукція успішно використовується при монтажі, технічному обслуговуванні і ремонті електронних та електричних пристроїв і систем.

Вся продукція електробезпечна, відповідає вимогам ДСТ та ІSO 9001:2000 і сертифікована для продажу й експлуатації в Україні.

Правильно підібрати необхідне устаткування допоможуть досвідчені менеджери. Ви отримаєте кваліфіковані консультації, ознайомитеся з технічними характеристиками і документацією на продукцію, зможете перевірити обраний товар в дії.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.