E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Про компаніюНовиниІсторіяКоллектив

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Скачати прайс-лист на кабельно-провідникову, Світлотехнічну, електротехнічну продукцію. Вінниця.
Постачання кабельно-провідникової і електротехнічної продукції по всій Україні.
ТОВ Нивит. Україна, м. Вінниця, 21001, вул. Островського, 61, к.5
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, трансформатори, кнопки, пости, рубильники. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.

Про компанію

ТОВ «Компанія «Нівіт» успішно працює на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції з 1992 року. За цей час сформувалися пріоритетні напрямки та основні принципи роботи, засновані на розвитку міцних і довгострокових партнерських відносин із замовником.

Планомірний розвиток структури забезпечення кабельно-провідниковою та електротехнічною продукцією дозволив компанії стати одним з лідерів цієї сфери. Колектив підприємства докладає максимум зусиль для утримання позицій професійних і надійних партнерів. Адже успіх наших клієнтів - це результат спланованої діяльності компанії і, відповідно, гідна ділова репутація.

Електропродукція. Весь спектр електромонтажних робіт. Нівіт.

Діяльність компанії із самого початку відрізнялася якісним сервісом і досить широким асортиментом продукції, як власного виробництва, так і виробництва відомих вітчизняних і закордонних заводів. Керівництво компанії «Нівіт» відпрацювало максимально мобільну схему постачання якісним устаткуванням за оптимальними цінами, завдяки чому, продукція компанії добре відома не тільки в нашому регіоні, але і у всій Україні.

Проводячи постійні моніторинги споживчого ринку, компанія регулярно поповнює асортиментну лінію кабельно-провідникової та електротехнічної продукції, прагнучи пропонувати покупцям сучасне і високоефективне устаткування.

«Нівіт» являється партнером провідних закордонних і вітчизняних виробників освітлювального устаткування та низьковольтної електротехнічної продукції, а також офіційним представником таких компаній, як: ТОВ «Промфактор» (український виробник низьковольтної електротехнічної продукції), а також пропонує продукцію компанії «Е-НЕКСТ Україна» (польський виробник низьковольтної електротехнічної продукції), компанії «Електрум» (освітлювальне устаткування), ТОВ «Електромакс» (національний виробник електрофурнітури та ін.). Налагоджені партнерські зв'язки з виробниками сприяють підтримці на складах великого номенклатурного ряду продукції.

У комплексі з налагодженою системою логістики товарно-транспортних потоків ми виконуємо комплектні постачання устаткування в найкоротший термін з максимальним задоволенням потреб клієнтів.

Концепція розвитку компанії «Нівіт» побудована на ретельному контролі якості продукції на всіх етапах. Якість - невід'ємна складова конкурентоздатності, вона є необхідною умовою фінансової стабільності будь-якого підприємства. Контроль якості і випробування електротехнічної продукції здійснює власна сертифікована і акредитована лабораторія, оснащена сучасним обладнанням. Вся продукція виготовляється відповідно до передових технологій, про що свідчать сертифікати якості ІSO 9001:2000 та сертифікати відповідності Держстандарту України.

Сучасні умови роботи вимагають вдосконалення матеріально-технічної бази, розробки і впровадження нових систем роботи, модернізації виробничих процесів. Компанія «Нівіт» має великий технічний і творчий потенціал для перспективного розвитку та ефективної діяльності підприємства, тому в найближчих планах - значне поповнення асортименту продукції і розширення географії діяльності.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.