E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Кабельно-провідникова продукціяСветотехнічна продукціяЕлектротехнічна продукціяЗасоби захистуСистеми обліку електроенергіїКонтрольно-вимірювальні прилади

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Об'єкти
Скачати прайс-лист на кабельно-провідникову, Світлотехнічну, електротехнічну продукцію. Вінниця.
Світильники люмінесцентні, з лампою розжарювання, вологозахищені, вуличні. Вінниця, Україна.
Контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, трансформатори, кнопки, пости, рубильники. Вінниця.
Струмовимірні кліщі, штанги. Рукавички гумові, галоші, чоботи, доріжки діелектричні. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Кабельно-провідникова продукція

ТОВ «Компанія «Нівіт» пропонує до продажу кабельно-провідникову продукцію власного виробництва, а також українських і російських заводів у будь-яких обсягах зі складу і на замовлення.

Виробничі потужності дозволяють пропонувати досить різноманітний асортимент кабелів і проводів з таблицями навантажень:

Асортиментний ряд нараховує більше 200 найменувань. Вся продукція виготовляється відповідно до передових технологій, що підтверджується сертифікатами якості ІSO 9001:2000 і сертифікатами відповідності Держстандарту України. Власна акредитована лабораторія здійснює суворий контроль якості на всіх етапах: від вихідної сировини, до постачання готової продукції.

Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.

Кабелі силові - кабелі з алюмінієвими або мідними струмопровідними жилами з паперовою ізоляцією, просоченою в’язкою сполукою, в алюмінієвій або свинцевій оболонці, із захисним покривом або без нього. Призначені для передачі і розподілу електроенергії в стаціонарних установках в електричних мережах напругою до 10кВ змінного струму частотою 50Гц або в електричних мережах постійного струму.

Кабелі контрольні - кабелі з алюмінієвими або мідними струмопровідними жилами з пластмасовою ізоляцією в пластмасовій оболонці, із захисним покривом або без нього. Призначені для нерухомого приєднання до електричних приладів, апаратів та розподільчих пристроїв з номінальною змінною напругою до 660В частотою до 100Гц або постійною напругою до 1000В при температурі навколишнього середовища від -50°C до +50°C. Кабелі марок АКВВГ, КВВГ використовуються для прокладання в сухому і вологому виробничих приміщеннях, на спеціальних кабельних естакадах, у блоках, у тому числі в умовах впливу агресивних середовищ, але за відсутності істотних механічних впливів.

Кабелі гнучкі силові (КГ) призначені для приєднання пересувних механізмів до електричних мереж номінальною змінною напругою 660 В частотою до 400 Гц або постійною напругою 1000 В. Застосовуються для встановлення всередині сухих і вологих приміщень, у т.ч. в житлових і промислових спорудах, щитах управління. Можуть використовуватися для періодичного використання поза будинками, рухомого застосування і стаціонарного монтажу.

Експлуатуються на суші, ріках і озерах у макрокліматичних районах з помірним, холодним (КГ-ХЛ) і тропічним (КГ-Т) кліматом, на відкритому повітрі та у приміщеннях. Кабелі стійкі до впливу сонячного випромінювання. Кабелі марки КГ-Т стійкі до ураження цвілевими грибами.

Складаються із струмопровідної жили, скрученої з мідних або мідних луджених дротів, обмотки з поліетилентерефталатної плівки марки ПЕТ-Е, ізоляції з гуми типу РТІ-1 або РТІ-2-ХЛ на основі натурального та бутадієнового каучуків, обмотки з поліетилентерефталатної плівки марки ПЕТ-Е, оболонки з гуми типу РШТ-2 і РТІШ-1 на основі ізопренового та бутадієнового каучуків.

Провід встановлювальний - провід з мідними й алюмінієвими жилами, призначений для електричних установок в освітлювальних і силових мережах, а також для монтажу електроустаткування. АПВ - провід з алюмінієвою жилою з полівінілхлоридною ізоляцією, ПВ - провід з мідною жилою з полівінілхлоридною ізоляцією. Використовуються для прокладання в сталевих трубах, пустотних каналах будівельних конструкцій, на лотках і т.ін., для монтажу електричних ланцюгів. АППВ - провід з алюмінієвими жилами з полівінілхлоридною ізоляцією, плаский, з розподільчою основою. ППВ - провід з мідними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією, плаский, з розподільчою основою, призначений для негнучкого монтажу.

Провід з’єднувальний - провід і шнури з мідними жилами з ізоляцією з полівінілхлоридного пластикату і з мідними лудженими жилами з гумовою ізоляцією. Призначені для приєднання електричних пристроїв і приладів швидкого і аналогічного призначення. ШВВП - шнур з рівнобіжними жилами з полівінілхлоридною ізоляцією з полівінілхлоридною оболонкою, гнучкий, розрахований на напругу до 380В для систем 380/380B. Призначений для приєднання приладів особистої гігієни і мікроклімату, електропаяльників, світильників, кухонних електромеханічних приладів, радіоелектронної апаратури, пральних машин, холодильників і т.ін. ПВС - провід із скрученими жилами з полівінілхлоридною ізоляцією з полівінілхлоридною оболонкою гнучкий, розрахований на напругу до 380В для систем 380/660B. Призначений для приєднання електроприладів та електроінструменту, пральних машин, холодильників, засобів малої механізації для садівництва й городництва і т.ін.

Кабелі телефонні призначені для прокладання в телефонній каналізації, у колекторах, шахтах, по стінах будинків, підвіски на повітряних лініях зв'язку, експлуатації в місцевих телефонних мережах.

Провід неізольований для ВЛ (однодротовий, багатодротовий та порожнинний) - мідний, алюмінієвий та сталевоалюмінієвий, рідше сталевий призначений для передачі електричної енергії в повітряних електричних мережах. Провід розрахований на експлуатацію в атмосфері повітря типів ІІ і ІІІ на суші і морі всіх мікрокліматичних районів. Типи атмосфер залежать від змісту корозійно-активних агентів. Тип І відповідає атмосфері сільської, гірської місцевості далеко від промислових об'єктів, ІІ - атмосфері промислових районів, ІІІ - морській атмосфері. Фасонне виконання проводів забезпечує їхнє підвішування і приєднання живильних кабелів при безперешкодному ковзаючому струмозніманні при контакті з пантографом електровоза, трамвая або тролейбуса. Порожнинні мідні та алюмінієві проводи використовуються для повітряних ЛЕП, відкритих підстанцій.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.