E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Про компаніюНовиниІсторіяКоллектив

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Кабельно-провідникова, світлотехнічна, електротехнічна продукція. Нівіт, Вінниця, Україна.
Електромонтажні, пуско-налагоджувальні роботи (монтаж, пусконаладка). Вінниця, Україна.
Скачати прайс-лист на кабельно-провідникову, Світлотехнічну, електротехнічну продукцію. Вінниця.
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Історія

ТОВ «Компанія «Нівіт» засноване 2 вересня 1992 року. Основною метою стратегії розвитку на першому етапі стала організація високоефективної конкурентоспроможної структури, здатної забезпечити постачання високоякісної електротехнічної та кабельно-провідникової продукції (КПП).

Завдяки професійному менеджменту і діяльності відповідно розробленої стратегії, темпи розвитку компанії дозволили незабаром зайняти гідні ділові позиції на ринку продажів електротехнічної та кабельно-провідникової продукції не тільки у Вінницькому регіоні, але й в Україні.

Впроваджуючи передові технології ведення бізнесу, інвестуючи кошти у власні виробничі потужності, керівництво компанії прийшло до рішення організувати власне виробництво КПП з метою максимально повного задоволення потреб клієнтів. Так, у 1994р. була введена в експлуатацію перша виробнича лінія. Асортимент продукції нараховував у той час 10 позицій і складався з АПВ і АППВ.

Виробництво КПП. Електротехнічна і світлотехнічна продукція. Електромонтажні роботи.

Ринок розвивався і вимагав комплексного підходу до процесу виробництва і реалізації продукції, зростаючий попит споживачів - розширення асортименту якісної продукції. Закономірне прагнення компанії «Нівіт» забезпечувати конкурентний рівень КПП і максимально оперативно здійснювати постачання продукції реалізувалося в значному розширенні номенклатурного ряду в 1998р. Товарний ряд поповнився наступною продукцією: АПВ, АППВ, ППВ, ПВ1, ПВ3, АВВГ, ВВГ, ШВВП, АКВВГ, КВВГ і в цілому склав близько 40 найменувань. Це вимагало введення ще однієї виробничої лінії.

Динамічний розвиток компанії став можливим завдяки проектуванню і впровадженню у виробництво передових технологій, досягненню максимальної ефективності інвестицій, високопрофесійному кадровому складу. Висока якість продукції, що випускається і поставляється - важлива конкурентна перевага, яку гідно оцінили споживачі.

З 2005р. 3 виробничі лінії компанії випускають більше 200 найменувань електротехнічної продукції та КПП. Асортимент поповнився ПВС і ВВП продукцією. Остаточно визначилися й основні напрямки діяльності компанії «Нівіт»:

Налагодивши міцні партнерські відносини з провідними вітчизняними і закордонними виробниками електротехнічної продукції та КПП, «Нівіт» постійно розширює асортиментну лінію товарів, пропонуючи тільки найкраще за оптимальною ціною.

На сьогоднішній день географія діяльності компанії «Нівіт» поширюється на підприємства та організації всієї України і стрімко розвивається. Досвід роботи і згуртований колектив професіоналів дозволяють керівництву компанії з упевненістю дивитися в майбутнє і ефективно планувати подальшу діяльність.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.