E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Кабельно-провідникова продукціяСветотехнічна продукціяЕлектротехнічна продукціяЗасоби захистуСистеми обліку електроенергіїКонтрольно-вимірювальні прилади

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Електропродукція. Весь спектр електромонтажних робіт. Нівіт.
Кабельно-провідникова, світлотехнічна, електротехнічна продукція. Нівіт, Вінниця, Україна.
Електромонтажні, пуско-налагоджувальні роботи (монтаж, пусконаладка). Вінниця, Україна.
Об'єкти
Скачати прайс-лист на кабельно-провідникову, Світлотехнічну, електротехнічну продукцію. Вінниця.
Постачання кабельно-провідникової і електротехнічної продукції по всій Україні.
ТОВ Нивит. Україна, м. Вінниця, 21001, вул. Островського, 61, к.5
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Світильники люмінесцентні, з лампою розжарювання, вологозахищені, вуличні. Вінниця, Україна.
Струмовимірні кліщі, штанги. Рукавички гумові, галоші, чоботи, доріжки діелектричні. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Електротехнічна продукція

ТОВ «Компанія «Нівіт» пропонує до реалізації широкий асортимент високоякісної низьковольтної апаратури відомих виробників за оптимальною ціною. Низьковольтна електротехнічна апаратура забезпечує розподіл електроенергії, управління електроприводами і т.ін., тому вона повинна бути надійна в роботі і безпечна для людини. Висока експлуатаційна надійність апаратури гарантується суворим контролем якості на спеціальному випробувальному обладнанні. Вся продукція сертифікована для продажу і використання в Україні.Контактори, пускачі

Контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, трансформатори, кнопки, пости, рубильники. Вінниця.
Контактори
являють собою пристрої, що дозволяють комутувати потужні (в тому числі індуктивні) навантаження як змінного, так і постійного струму. Основною особливістю контакторів є те, що вони розривають струмовий ланцюг у декількох точках одночасно - на відміну від електромагнітних реле, що розривають ланцюг в одній точці.

Застосовуються для управління могутніми електродвигунами, для комутації ланцюгів компенсації реактивної потужності, комутації великих постійних струмів. Пропонуємо до реалізації контактори постійного і змінного струму.

Електромагнітні пускачі використовуються для дистанційного керування електричними навантаженнями. Керування навантаженням здійснюється безпосереднім підключенням до мережі і відключенням трифазних асинхронних електродвигунів з короткозамкнутым ротором. Додаткові функції: реверсування, захист двигунів від перевантажень неприпустимої тривалості (при наявності теплових реле).Автоматичні вимикачі

автоматичні вимикачі: однофазні, трифазні

Автоматичні вимикачі призначені для використання в низьковольтних електричних мережах змінного струму, їх захисту при перевантаженнях і струмах короткого замикання. Так само можуть використовуватися для нечастих оперативних включень і відключень зазначених ланцюгів.

Вимикачі мають два типи захисту: тепловий (для захисту ланцюгів від перевантаження) і динамічний - для захисту від струмів короткого замикання.

В асортименті:

  • автоматичні вимикачі однофазні - для комутації електромереж житлових і адміністративних будинків у нормальному режимі і для відключення при струмах перевантаження і короткому замиканні, забезпечення безпеки ізоляції провідників у частині термічних перевантажень;
  • автоматичні вимикачі трифазні - для проведення струму в нормальному режимі відключення струму при коротких замиканнях і перевантаженнях, нечастих оперативних включень і відключень електричних ланцюгів.


Рубильники, ящики розриву

Рубильники призначені для включення, пропускання і відключення змінного і постійного струму в пристроях розподілу електричної енергії. Встановлюються в щитах, розподільчих шафах і панелях. Оснащені ручним приводом і можуть виконувати функції вимикача і перемикача.

Ящики розриву використовуються для нечастих комутацій у ланцюгах трифазного змінного струму систем з глухозаземленою нейтраллю. Можуть здійснювати захист ліній, що відходять, від перевантажень і струмів короткого замикання.Трансформатори

трансформатори змінного, постійного струму. Сухі, масляні, силові, електронні.
Трансформатори
використовуються для перетворення струму або напруги, для включення трифазних лічильників в електричні мережі. Трансформатори струму служать також для ізоляції апаратури від потенціалу мережі, в якій здійснюється вимірювання. Пропонуємо до реалізації трансформатори змінного струму і трансформатори постійного струму. В асортименті представлені сухі і масляні силові трансформатори для використання в різних галузях економіки. Пропонуємо також до реалізації надійні і безпечні електронні трансформатори для живлення галогенних ламп низької напруги. Ці трансформатори захищені від короткого замикання, перегріву і перевантаження по струму.Кнопки, пости

Кнопки, пости використовуються для дистанційного керування реверсивними і нереверсивними електромагнітним пускачами і контакторами. Кнопкові вимикачі використовуються в стаціонарних установках і призначені для комутації електричних ланцюгів керування змінного струму напругою до 500В частотою 50 і 60 Гц, а також постійного струму напругою до 220В.

Кнопки, пости. Кнопкові, пакетні, путні вимикачі. Кнопкові пости управління.

Пакетні вимикачі призначені для роботи в якості вступних вимикачів, вимикачів ланцюгів управління і розподілу електричної енергії, для ручного керування асинхронними електродвигунами в електричних ланцюгах. Встановлюються в щитових пристроях житлових будинків і промислових підприємств як комутаційні апарати в електричних ланцюгах.

Шляхові вимикачі використовуються для комутації електричних ланцюгів управління змінної напруги під впливом керуючих упорів у визначених точках шляху контрольованого об'єкта.

Кнопкові пости керування призначені для комутації електричних ланцюгів управління змінної і постійної напруги.

Детальну інформацію про асортимент продукції можна отримати в нашому офісі.


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.