E-mail Мапа сайту На головну

УкраїнськийУкраїнський

РусскийРусский

ТОВ компанія "НІВІТ"

Кабельно-провідникова продукція.
Електропродукція.
Весь спектр електромонтажних робіт.

Про компаніюНовиниІсторіяКоллектив

E-mail:

Тематика:

ПІБ:

підписатися
відписатися


Електропродукція. Весь спектр електромонтажних робіт. Нівіт.
Постачання кабельно-провідникової і електротехнічної продукції по всій Україні.
ТОВ Нивит. Україна, м. Вінниця, 21001, вул. Островського, 61, к.5
Кабель (провід) силовий, контрольний, гнучкий, встановлювальний, для ВЛ, телефонний. Шнури. Вінниця.
Світильники люмінесцентні, з лампою розжарювання, вологозахищені, вуличні. Вінниця, Україна.
Контактори, пускачі, автоматичні вимикачі, трансформатори, кнопки, пости, рубильники. Вінниця.
Струмовимірні кліщі, штанги. Рукавички гумові, галоші, чоботи, доріжки діелектричні. Вінниця.
Лічильники: електронні, індукційні, постійного струму (електроенергії). Вінниця. Україна.
Амперметри, вольтметри, мегаомметри, перетворювачі, самописці, регулятори напруги. Вінниця.

Колектив

Маючи на меті створити компанію європейського рівня з повним спектром сервісу, збалансованою ціновою і асортиментною політикою, індивідуальним підходом до кожного клієнта, ми втілили в ТОВ «Компанія «Нівіт» передові маркетингові технології і новітні технологічні виробничі розробки.

Гордістю і основною цінністю компанії є колектив дипломованих фахівців. Дружна команда професіоналів-однодумців здатна вирішити будь-які виробничі завдання.

Компетентні фахівці надають кваліфіковані консультації з питань вибору та експлуатації кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Високий професіоналізм і максимальна увага до інтересів клієнтів дозволяють нам оперативно і за максимально короткий термін виконувати комплектні постачання устаткування і виконувати електромонтажні роботи.

Наша кадрова політика орієнтована на підвищення професійного рівня співробітників, адже від цього залежить якість виконання робіт і, відповідно, ділова репутація компанії «Нівіт». Ми створюємо умови, що дозволяють персоналу максимально реалізовувати свій професійний і творчий потенціал. Регулярно проводимо адміністративне навчання і планові атестації інженерно-технічного, виробничого і менеджерського складу.

Результатом професійної роботи колективу ТОВ «Компанія «Нівіт» стали лідируючі позиції компанії на ринку кабельно-провідникової та електротехнічної продукції. Кваліфікація співробітників виробничих відділів дозволяє нам виконувати нестандартні і складні замовлення, про що свідчать завершені об'єкти.

Директор: Микола Володимирович Бергілевич
e-mail: cable (a) nivit.comКомерційний відділ

Комерційний відділ
Основне завдання комерційного відділу компанії «Нівіт» – розвиток партнерських відносин і залучення нових замовників. Менеджери відділу координують роботу всіх підрозділів компанії, впроваджують ефективні системи взаємодії між відділами, складами і автопарком, контролюють реалізацію проектів, укладають договори з клієнтами.

Застосовуючи надійні і добре зарекомендовані схеми роботи з постачальниками і споживачами, ми створюємо оптимальні умови співробітництва, впроваджуємо нові послуги, працюємо над розширенням асортименту продукції. Ефективна робота комерційного відділу дозволяє оптимізувати витрати і покращити роботу компанії в цілому.

Зам. директора з маркетингу: Сергій Володимирович Філіпович
e-mail: provodnik (a) nivit.com.uaВиробничий відділ

Інженерно-технічний персонал відділу веде постійну розробку і впровадження нових технологій виробництва, інтенсивно працює над нарощуванням потужностей компанії. Використовуючи сучасні технологічні рішення, інженери поліпшують експлуатаційні та якісні характеристики продукції, що випускається.

Виробничий відділ
Досвідчені фахівці здійснюють строгий контроль якості вихідних матеріалів та готової продукції відповідно до ДСТ та ІSO 9001. Ми добре розуміємо, що впровадження у виробництво інноваційних та енергозберігаючих технологій – запорука успішної роботи компанії в майбутньому, тому приділяємо цьому напрямку велику увагу.

Зам. директора з виробництва: Віктор Стахович Фурман
e-mail: line (a) nivit.com.uaВідділ кабельно-провідникової продукції

Відділ кабельно-провідникової продукції
У нашому відділі Ви завжди зможете придбати високоякісну кабельно-провідникову продукцію. Зробити правильний вибір, виходячи з Ваших вимог, технічних характеристик продукції та її вартості, допоможуть поради кваліфікованих менеджерів. Ми вигідно відрізняємося індивідуальним підходом до всіх клієнтів, що дозволяє покупцям почувати себе серйозними діловими партнерами.

До послуг покупців наявність великого складського запасу товару, максимально швидка доставка необхідної продукції на замовлення, гнучка система знижок, спеціальні цінові пропозиції для оптових покупців та електромонтажних організацій, доставка продукції по Україні.

Менджер відділу: Микола Миколайович Запольський
e-mail: nick (a) nivit.com.uaВідділ електротехнічного устаткування

У відділі електротехнічного устаткування представлена світлотехнічна продукція, контактна електроапаратура, системи обліку електроенергії та засоби захисту різних торгових марок.

Відділ електротехнічного устаткування

Як офіційний дистриб’ютор відомих виробників, наша компанія пропонує найбільш вигідні ціни та умови постачань. Вся продукція високої якості, сертифікована для продажу і використання в Україні.

Менеджери відділу надають кваліфіковані технічні консультації з впровадження та експлуатації реалізованого устаткування.

Ми завжди чітко і оперативно виконуємо постачання устаткування та електропродукції, прислухаємося до побажань наших клієнтів і докладаємо максимум зусиль для створення довгострокових і взаємовигідних відносин з партнерами.

Менеджер відділу: Владислав Федорович Сайченко
e-mail: vlad (a) nivit.com.uaЕлектромонтажний відділ

Електромонтажний відділ у структурі компанії «Нівіт» з'явився порівняно недавно, але вже встиг зарекомендувати себе як досвідчений та відповідальний підрозділ. Висока кваліфікація електромонтажників-професіоналів дозволяє виконувати «під ключ»:

  • Монтаж високовольтного та силового кабелю;
  • Монтаж зовнішніх і внутрішніх електромереж;
  • Монтаж КТП;
  • Монтаж освітлювальних приладів;
  • Підключення промислового устаткування;
  • Заземлення і громовідведення;
  • Пусконалагоджувальні роботи.

Електромонтажний відділ
Ми також виконуємо монтаж нестандартного електрощитового устаткування (ЩО, УВР, АВР, ВРУ, ПР, КУ та ін.), надаємо будь-які інжинірингові послуги.

«Нівіт» має у своєму розпорядженні ліцензії на проведення всіх електромонтажних робіт і надає гарантію на встановлене устаткування.

Начальник участка:  Глоба Руслан
e-mail: electro (a) nivit.com.ua Бухгалтерія

Бухгалтерія

В сучасних умовах зростає необхідність у кваліфікованих фахівцях бухгалтерського і податкового обліку, здатних грамотно контролювати та вдосконалювати роботу підприємства.

Бухгалтерія займає одну з провідних ланок у структурі управління.

Ми професійно відображаємо реальні процеси виробництва, обіг, розподіл і споживання, характеризуємо фінансовий стан підприємства.

Виходячи з цієї інформації, можна прогнозувати показники розвитку компанії і виявляти резерви підвищення ефективності виробництва.

Ми практикуємо різні форми розрахунку, максимально швидко оформляємо документи, надаємо необхідну інформацію клієнтам - все це дозволяє істотно поліпшити обслуговування споживачів.

Головний бухгалтер: Ольга Анатоліївна Савчук
e-mail: acount (a) nivit.com.ua


 

 

На головну   Мапа сайту   E-mail

назадназад   вгорувгору

Розробка: METASTUDIO

Copyright © 2006 "НІВІТ". Вінниця, Україна. Всі права захищені.